Hakkımızda

Mardin AVM Hakkında

Mardin’in merkezinde yer alan ve ilk alışveriş merkezi özelliğini taşıyan Mardin AVM, ulusal ve uluslararası mağaza zincirlerini ve dünyaca ünlü markaların bir çoğunu ilk kez Mardinliler ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor. Mardin’in en prestijli bölgelerinden biri olan Yenişehir’de yer alan AVM, alışveriş, lezzet ve eğlence konseptine yeni bir boyut kazandırdı.

Haftasonları sevdiklerinizle beraber Cinemaximum ile konforlu ve kaliteli sinema keyfini yakalayın. Veya çocuklarınız ile beraber eğlenmek mi istiyorsunuz? Tüm bu güzel anıları biriktireceğiniz yerin adresi Mardin AVM.

Modayı takip etmek için vakit bulamıyor musunuz? Hiç merak etmeyin! Biz sizin için takip ediyoruz. Son çıkan en yeni renkler, modeller ve trendleri AVM’mizde yer alan dünyaca ünlü markaların indirimlerinden faydalanarak takip edebilirsiniz.

Dünya lezzetleri Mardin AVM’de buluşuyor! Lezzet katımızda bulunan dünyaca ünlü markaların lezzetlerini tadabilir, terasımızda yer alan masalarımızda oturup sıcak/soğuk içeceğinizi içerek alışverişin ve eğlencenin yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Mardin’i yakından tanıyın…

Bizimle hızlı iletişime geçin…

  Neden Mardin AVM?Mardin AVM'de eğlenmek, alışveriş yapmak ve yemek yemek için başlıca nedenleriniz.

  Rahat ve Kolay Ulaşım

  AVM’miz Mardinin yeni yerleşim yeri olan şehrin merkezi konumunda yer almaktadır. Yenişehir (Artuklu) bölgesinde faaliyet gösteren AVM’mize ulaşım çok kolay ve rahat! Toplu taşıma araçlarının güzergahında yer alan ve kendi araçları ile gelen misafirlerimiz için geniş, güvenli ve rahat otoparka sahiptir.

  Banka ATM Çeşitleri

  Banka ATM’si için uzaklara gitmenize gerek yok. AVM’mizin girişinde yer alan 4 adet banka ATM’si ile işlem yapabilirsiniz. Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası yer almaktadır. Daha fazla ATM için bankalar ile görüşmelerimizi yapıyor, en kısa sürede AVM’miz içerisine daha fazla ATM çeşitleri yerleştirmek için elimizden gelen çabayı sarfediyoruz.

  Kaliteli ve Güvenilir İş Ortaklığı

  Ulusal ve Uluslararası faaliyet gösteren markaları AVM’miz içerisinde faaliyet göstermeleri için elimizden geleni yapıyor ve siz değerli misafirlerimize kaliteli bir alışveriş keyfi sunmak için işbirliği yaparak sürekli çalışıyoruz.

  Kesintisiz Enerji & Güvenli Ortam

  Tüm AVM’mizin elektrik kesintilerine karşı enerji besmelesini 2 adet Arken marka Volvo serisi ARK-V 660 model 600kVA jeneratör yapmaktadır. Elektrik kesintisinin hemen ardından 10 saniye gibi kısa bir süre sonra tüm AVM’mizin elektriği yeniden aktif olmaktadır. Bu sebeple AVM’miz içerisinde rahat ve güvenli alışveriş yapıp eğlenebilirsiniz.

  Marka ve Ürün Çeşitliliği

  56+ farklı marka ve yaklaşık 15500 üzeri ürün çeşidimiz ile Mardinin gözdesi olmaya devam ediyoruz. Mardinin ilk ve tek AVM’si olma özelliğinin verdiği gururu taşımaktan ve siz değerli misafirlerimizin destekleri ile her geçen gün daha da büyüyor ve hizmet kalitemizi bir üst seviyeye taşımak için çalışıyoruz.

  Güleryüzlü ve Deneyimli Personel

  Mardin şehir merkezinde modern ve güvenli çizgiler ile tasarlanmış olan AVM’mizin içerisinde 400 üzeri deneyimli ve güleryüzlü personel mevcuttur. Hizmet ve kalite anlayışımız gereği tüm personellerimizin eğitimli, güleryüzlü ve tecrübeli olmasına özen gösteriyoruz.

  Misyonumuz

  Yola çıktığımız mesai arkadaşlarımız, güçlü sermaye yapımız, büyük ve köklü bir aile olma yolundaki hedeflerimiz ile geleceğe güvenle ve inançla bakıyoruz.

  Müşteri memnuniyetinin temel esas olduğuna inanarak yaptığımız çalışmalarla, perakende satış noktalarımızın sayısını artırmak yolundaki hedefimize ulaşmak ve firmamızı daha büyük başarılara imza atarken görmenin haklı onurunu yaşıyoruz.

  Yaşamın her dakikasını kaliteli yaşamak ve yaşatmak adına üstlendiğimiz misyonumuz ile firmamız müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti sayesinde her geçen gün biraz daha başarıya ulaşacaktır.

  Vizyonumuz

  En önemli politikası sadece ürün satışı olmayıp, aynı zamanda teknolojide yaşanan değişimleri çok hızlı bir biçimde takip ederek müşterilerine yeni ürünler kazandırmaktadır.

  Kuruluşundan bugün, gerek toptanda, gerek perakende de müşteri sadakatini benimsemiştir. Vermiş olduğu ürünlerin daima arkasında bulunan firmamız, ürünler ile ilgili yaşanabilecek her türlü sıkıntıda müşterisinin yanında yer alarak perakende satışı, vermiş olduğu hizmet ile desteklemektedir.

  Kendisinin de bir tüketici olduğunu bilerek çalışan firma yöneticileri ve çalışanları güler yüzlü ve samimi bir yaklaşım benimsemişlerdir.

  Bizimle çalışmak, ailemize katılmak ister misiniz?